Organizasyon Çeşitleri

Ayten Usta Gurme Restoran

Kadınlar İçin Gün Menüsü

Kadın misafirlerimizin evlerinde veya kendi aralarında düzenlendeği gün organizasyonlarını daha konforlu ve rahat bir ortamda yapmaları için gereken hizmeti kendilerine sunuyoruz. Hazır gün menümüz ile günlerinizi restoranımızda yaparak kendinize ve misafirlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Gün Menü İçeriği

Fırında kabak mücver, kıymalı kalem börek, zeytinyağlı sarma, kırmızı pancar ekşi elma, ceviz ve narlı salata, anne kurabiyesi, kabak tatlısı ve sınırsız çay. 
Kişi başı 25 TL 
Eşsiz Manzara Eşliğinde..
Gün organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.img

Çocuk Akademi

Ayten Usta Çocuk Akademisi AYTEN USTA GURME RESTORAN'da bulunan atölyemizde çocuklarınızın gelişimi ve birlikteliği için çeşitli eğitim ve oyunların yapıldığı bir uygulamalı hizmettir.

Detaylı Bilgi İçin : www.aytenustaakademi.com

Şirket Yemekleri

Eğer şirket için yemekli organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız, yapacağınız en iyi şey önceden plan yapmak ve bu tip toplantılar için profesyonel yemek ve restoran hizmetleri sağlayan bir firmayla görüşmek olacaktır. Çoğu restoran firması belirli sayıdaki konuklar için hazır bulundurduğu menüleri bulunmaktadır, ancak yine de sizinle şirket yemek menüsünün tam olarak başarılı olması için birtakım çalışmalar yapmaları gerekebilir. Yemeklerin çeşidi ve ihtiyacınız olan yardımın miktarı, şirket yemeğine katılacak kişilerin sayıları ve yemek için istenen yiyeceklerin kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği için mi gerekli olduğuna bağlı olarak değişecektir.

İş Yemekleri

İş arkadaşlarınızla,patronunuzla, dışarıdan gelen müşterilerinizle veya özel misafirleriniz için iş yemeği ve toplantı organizasyonu yapmak isteyenler için sizleri Ayten Usta Gurme Restoran mekanımıza bekliyoruz.

Doğal ve sakin bir ortamda toplantı düzenlemek için mekanımız Ulu Önder Parkı içersinde nezih bir yerdedir.. Ofiste toplantı yapmaktan sıkıldıysanız ve içinizi ferahlatacak mekanlarda toplantı düzenlemek isteyenlerin yeni adresiyiz. 

Kurumsal yemek, Toplu yemek, Butik yemek, Davet, vb. organizasyon hizmetleri veren firmamız sürekli iyileştirme ve kalitenin sağlanması için beklentileriniz doğrultusunda uzman personelimiz en iyi hizmeti sunarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Özel Gün Yemekleri

Ayten Usta Gurme Restoran her türlü özel gün organizasyonunuzda tercih edebileceğiniz doğru bir adrestir.

Restoranımzda nişan, düğün, evlilik yıldönümü, mezuniyet, doğum günü kutlaması, arkadaşlarla kutlama, sevgililer günü, çocuk doğum günü kutlaması ve daha bir sürü özel gün organizasyonunu gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Akşam Yemekleri

İş stresi ve günlük hayatın koşuşturmaları nedeniyle rutin bir hayata kapılıp kendinize ve sevdiklerinize zaman ayıramıyor olabilirsiniz. Restoranımızda düzenleyeceğiniz akşam yemeği sayesinde hem uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla keyifle sohbet edebilir, 

İş Kahvaltıları

Eğer iş toplantısı sabah yapılıyorsa, kahvaltı sunumu yapılması en kolay ve en ekonomik seçenektir. Meyveler, meyve suları, tostlar, yağlar, reçeller, peynir tabağı, ekmek ve börekler ile dolu bir  kahvaltı tabağı, çay ve kahvaleri sürekli olarak tazeleyecek görevlilerden oluşan bir sunum bu tip iş konferansları için oldukça idealdir. İşadamları sabah saatlerinde genellikle yemek sunumu istemezler, bu yüzden güzel bir kahvaltı daha uygundur.

İftar Yemekleri

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Ayten Usta Gurme Restoran iftar yemeği Organizasyonları başlamaktadır. İster Ailenizle, ister iş arkadaşlarınızla veya özel misafirlerinizle ramazan ayı boyunca iftarınızı restoranımızda gerçekleştirebilirsiniz.

Ramazan ayı boyunca hergün farklı yemek menüleri ile sizlere hizmet vermektyiz.