background

Sakarıılıca Kaplıcaları

Sakarıılıca Kaplıcaları

Sakarıılıca Kaplıcaları

Sakarıılıca  Kaplıcaları

Şifalı suların bölgede yoğun olarak bulunması sayesinde birçok tesis açılmış ve hizmete başlamıştır. Uzun süredir Eskişehir’in termal suları ilgi görmektedir. Birçok turistin özellikle kış turizminde ve sağlık turizminde öncelikli olarak termal suları tercih etmesi, bölgede bulunan tesislerin gelişmesine katkı sağlamıştır. Sakarıılıca Kaplıcaları kaliteli hizmetleri ve birçok ayrıcalığıyla misafirlerini beklemektedir. Eskişehir’e yakın bir alanda ve orman içinde bulunan kaplıca müşterilerine doğa ile baş başa bir tatil sunuyor. Muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde şifalı sulardan faydalanıyorsunuz. Sakarıılıca  Kaplıcaları turistik belgeye sahip bir tesis olmasıyla ve sunduğu imkanlarıyla ön plana çıkan bir kaplıcadır. Tesiste konaklama imkanları mevcut olup bütçe dostu fiyatları ile keyifli bir deneyim yaşamanız sağlanıyor.

Sakarıılıca  Kaplıcaları Hizmetleri

Şehir merkezine yakın olması ve aynı zamanda bir vadi içerisinde doğal ortama sahip olması ile Sakarıılıca Kaplıcaları ulaşım anlamında da kolaylık sağlıyor. Ulaşım sağladıktan sonra tesisin konaklama hizmetleri ile odalarınızı kiralayarak tatilinize başlıyorsunuz. Dilerseniz çadır kurma alanlarından da faydalanabilirsiniz. Şifalı kaynak sularından faydalanmak isteyenlerin tercih ettiği kaplıcada isterseniz sadece piknik yapabilir veya yürüyüş alanlarından faydalanabilirsiniz. Sakarıılıca Kaplıcaları sayesinde siz ve aileniz doğal bir ortamda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sağlık amacıyla ziyaret etmek isteyen müşteriler mide rahatsızlıkları, romatizma ve eklem rahatsızlıklarına iyi gelen termal suların şifasından faydalanabilmektedir. Günlük hayatımızın koşuşturmacaları sebebiyle uzak kaldığımız doğal ortamları bulabilir, termal su sayesinde streslerinizden arınabilirsiniz.

Sunduğu  avantajlar ile Sakarıılıca Kaplıcaları

  • Doğa ile baş başa bir alan
  • Otel tesisleri ve çadır alanları
  • Piknik yapabilme imkânı
  • Yürüyüş alanları
  • Şifalı su kaynağı
  • Tamamlayıcı tedaviler için büyük bir fırsat
  • Denetimler ve tahliller sonucu kanıtlanmış faydaları

İle Sakarıılıca Kaplıcaları termal bir tesisten beklediğiniz hizmeti size sunmaktadır. Kür havuzu, fiziko-terapi merkezi, aile banyoları da tesisler içerisinde bulabileceğiniz önemli detaylardır. Sadece günübirlik bir ziyaret gerçekleştirmek istiyorsanız çay bahçesi ve restoran hizmetlerinden de faydalanabiliyorsunuz. Sağlık bakanlığı tarafından onaylamış izin belgeleri ile siz ve sevdikleriniz gönül rahatlığıyla tesis imkanlarının tamamından faydalanabilirsiniz. Sakarıılıca Kaplıcaları yılın her dönemi avantajları ve uygun fiyatları ile siz değerli misafirlerini beklemektedir.